środa, 20 lutego 2013

Hu hu ha, nasza zima zła...

środa, 20 luty 2013, 14:23Jezu, jak ja mam już dość tej zimy... Niby lubię śnieg, ale tak bardzo cni mi się już do wiosny :))) Przebiśniegi i hiacynciki wyłażące z doniczki mi się marzą :) Pewnie dlatego na przekór wszechogarniającej bieli i szaremu niebu zrobiłam ostatnio dwie wiosenne deseczki... Takie z soczystymi kolorami :)


I Wielkanocnie tak jakby się już u nas zrobiło, a to wszystko z powodu zajęcy, które niedawno przyszły do mnie pocztą :)
Teraz trzeba je tylko pomalować na pastelowe kolory i...
CZEKAMY NA WIOSNĘ!!!


Tak króciutko na dzisiaj... ale chciałam dać znak życia, bo być może zniknę na jakiś czas;)
Oby do wiosny!!!zawieszonaTD 20 luty 2013
Zima przeszkadza w bieganiu, ale sprzyja jeździe na nartach. Wszystko ma swoje plusy i minusy. A zające (czy tez króliki) pomaluj na niebiesko. Kolekcjonuję niebieskie króliki :)
ognista (gość) 20 luty 2013
coś kombinujesz??:)))) nie znikaj na zyt długo bo sie stęsknię:)

a swoją drioga tez mam wieeelki rzyg na zimę;/
sensualnie (gość) 20 luty 2013
Bardzo ładne. :)
Magadalena88 (gość) 20 luty 2013
No gdzie Ty znowu chcesz uciekać? Żądam numeru telefonu! Albo nie, bo wtedy Cię zamęczę :P Żartuję :) i tak wiem, że tu wrócisz :)

Kochana a zimy to chyba masz dość, bo przez ostatnie lata się od niej odzwyczaiłaś... W Irlandii za tym tęskniłaś a teraz masz dość... Ja także. A dzisiaj tak bajecznie u nas padało... Blleeeee... Jestem stęskniona słońca i błękitnego nieba... Ahhhh...

Pozdrawiam :*
elfik (gość) 20 luty 2013
Ty to jednak masz talent no poprostu piekne sa te deseczki.Napisalas byle do wiosny tez tak ostatnio mowie a juz byla taka piekna wiosna.
asymaka 20 luty 2013
jakie cudowności!!!
Constansia 21 luty 2013
Śliczne te rzeczy robisz. Naprawdę są one piękne.
Zimy jak kazdy masz dość. Ale zobacz plusy. Takiej zimy dawno nie miałaś... Ale pocieszenie, prawda? Sniegu co nie miara i nie ma jak dojechac po ludzku gdziekolwiek. Ja tylko mam nadzieję, że tych świąt w śniegu nie będzie. Bo my zawsze jakoś święta w śniegu mamy ale nie te co trzeba:)
Pozdrawiam
zawieszonaTD (gość) 21 luty 2013
Jeśli o gościa chodzi, to kompletnie się nie przejmuję. Jest już na tym blogu ponad rok i całkiem nieźle się wkomponował. Jeśli zaś chodzi o bieganie, poznałam ostatnio takich ludzi, że przy nich to ja jestem pikuś :)
Wędrowiec (gość) 21 luty 2013
Wiosna już nadchodzi-już się w sercach rodzi-niebawem może Wędrowiec ruszy na swoim Rumaku i będzie zwiedzał piękną Polskę...pozdrawiam cieplutko...
sza... (gość) 21 luty 2013
i też mam już dość zimy:)
skomplikowana (gość) 21 luty 2013
Piękne te deski. Gdzieś u Ciebie widziałam takie z makami chyba, strasznie mi się spodobały:)
mama Oliwi i Milona (gość) 22 luty 2013
Och nie tylko ty masz dość zimy, ale w Twoim warsztacie zagościła wiosna ... na którą wszyscy czekamy !

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz. To inspiruje! :-*

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...