wtorek, 13 sierpnia 2013

Nowy rozdział


Znów zaczynam nowy rozdział życia. Miałam o tym tu nie pisać, sama nie wiem dlaczego, chyba boję się, że zapeszę, albo coś w tym rodzaju ;) Miałam nic nie pisać, dopóki nie znajdę pracy. A zbytnio się nie napalam, że znajdę ją w ciągu 2 tygodni, ale też nie podchodzę do tego bez nadziei ;) Po prostu znów mam niesamowitą ochotę się sprawdzić ;) Zobaczymy jak będzie!

Tak więc w piątek zaczęłam szukać pracy! Dziś wysłałam chyba 7 czy 8 aplikacji, dało mi to takiego kopa energetycznego, że szok, a wszystko chyba dlatego, że parę ofert było skrojonych jakby właśnie dla mnie :))) Nie łudzę się, że od razu coś znajdę, w końcu miałam ponad 3 letnią przerwę w pracy... Nie wiem nawet, czy znajdę coś sensownego przed końcem roku... Nie mam pojęcia jak będzie i czego się spodziewać, wiem tylko, że należy dać szansę szczęściu ;)

Nie mogę oprzeć się wspominaniu czasu kiedy znalazłam pracę u Brendana. Wiem, że nigdy nie znajdę lepszego szefa... Wiem też, że nigdy nie zatrudnię się w jakimś call center i że nigdy nie przepracuję choćby jednej godziny za darmo. Polscy pracodawcy powinni bardziej szanować swoich pracowników... a my pracownicy, powinniśmy bardziej szanować siebie!!!

Dużo tych nowych rozdziałów u mnie ostatnio... Jak ja się przyzwyczaję do nowej rutyny, przywykłam do tego, że w moim życiu ustawicznie coś się zmienia. A tej jesieni ma zmienić się tak wiele... Trochę boję się tego wszystkiego... ale z ekscytacją wyglądam tego, co ma się zdarzyć.


leptir (gość) 14 sierpień 2013
jesteś zaprawiona w tych zmianach....i myslę że znajdziesz pracę, która da ci satysfakcję.....
a więc powodzenia :))))
piboha (gość) 14 sierpień 2013
Kochana to trzymam kciuki, jak widać Ty masz wiecej zapału niz ja, poza tym, masz gdzie Liwcie zostawić, ja musiała bym dziewczynki upychac dłużej w przedszkolu a Madziulke do żłobka, nie jestem na to gotowa chyba jeszcze...
jagna (gość) 14 sierpień 2013
A zatem powodzenia życzę i oby jak najszybciej udało Ci się znaleźć wymarzoną posadę :) Myśl pozytywnie! Pozdrawiam serdecznie ;)
ognista (gość) 14 sierpień 2013
3mam kciukasy za pracę obyś szybko znalazła
pkotwica 14 sierpień 2013
Witaj pełnoletnia. Na ile zdążyłem ciebie poznać, to na tyle zauważyłem, że lubisz wyzwania. Sądzę, że sprawdzisz się w każdej nowej pracy. Życzę, więc znalezienia jej jak najszybciej a przy tym by ciebie satysfakcjonowała. Pozdrawiam słonecznie.
Maria1955 (gość) 14 sierpień 2013
Będę trzymać kciuki za powodzenie w szukaniu....pamiętam jak moja córka szukała pracy i ile aplikacji rozsyłała a potem czekała na odpowiedzi... ehhh... ciężko macie dzieciaczki....
cieplutko pozdrawiam i uśmiech zostawiam :)))
Magadalena88 (gość) 14 sierpień 2013
Ja oczywiście także kciuki mocno trzymam :) A ciekawość mnie zżera coś Ty wydumała :) W każdym razie życzę pracy satysfakcjonującej i przynoszący spory dochód :) Pozdrawiam :*
Magadalena88 (gość) 14 sierpień 2013
Kochana a paczka doszła?
jolanda (gość) 15 sierpień 2013
Serdecznie Ci kibicuję.
Buziaki
sensualnie (gość) 15 sierpień 2013
Powodzenia.
Vivielle (gość) 16 sierpień 2013
Nowy rozdział - powodzenia na samym jego początku ;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz. To inspiruje! :-*

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...