środa, 11 stycznia 2017

Zimno i smog w Krakowie

Zimno!

Wieczorem za wcześnie wyłączyliśmy piec i rano było w domu tylko 17 stopni. Niby jeden stopień różnicy, ale rano wstaje się zdecydowanie gorzej, niż przy 18 stopniach ;) Gorzej do tego stopnia, że trzy razy włączałam drzemkę, czego nigdy nie robię ;) Ale, że wyjątkowo nie musiałam się zrywać nieludzką porą o 6:05, to zerwałam się o 6:30. Szaleństwo!!! :)

Tak piękne było dziś na przystanku. Kraków, rondo Mogilskie. To pewnie smog nachuchał na szybkę ;) Jeśli zapytacie czy w Krakowie naprawdę jest tak źle, to powiem tak: masakra! W powietrzu wisi szara mgła, śmierdzi, drapie w gardle... i tak bardzo cieszę się, że po 17-stej uciekam stąd w przyjaźniejsze rejony ;)


https://www.instagram.com/p/BPHrqB-gn79/?taken-by=pelnoletnia

Mam bardzo mocne postanowienie powrotu do regularnego blogowania. Kocham to całym sercem i nawet nie wiecie jak dobrze znów być tu z Wami :)


9 komentarzy:

 1. Wstań przy 15 st. Niezła pobudka jest wtedy ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wstań przy 15 st. Niezła pobudka jest wtedy ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. I ja się cieszę, że się tu pojawiłaś i oczywiście trzymam Cię za słowo;) A ja codziennie wstaję o 6 chociaż nie muszę, a na smog nie zwracam już uwagi. Chyba coś ze mną nie halo...;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Super, że wracasz na dobre.
  A z tym Smogiem to nie wesoło

  OdpowiedzUsuń
 5. cieszę się, że mieszkam na tyle blisko wiekszego miasta, żeby w pół godziny dojechać i na tyle daleko, żeby nie czuć smrodu zakładu produkującego panele podłogowe i mdf-y... a smog metropolii skutecznie odstrasza mnie od przeprowadzki w duże aglomeracje... no i wracaj! :) bo kogo będę czytała, jak większość nie skrobie regularnie? ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. no to ja jestem z tych szczęściarzy, na moim zadupiu nie wiemy co to smog.....

  OdpowiedzUsuń
 7. Jak ja Ci zazdroszczę, że wstajesz o tak wczesnej porze. Nie umiem przekonać swojego ciała, aby ręka wyłączyła budzik na stojąco a nie leżąco z przekonaniem, że jeszcze tylko chwilkę :) Może z wiekiem coś się zmieni :)

  OdpowiedzUsuń
 8. śliczne wzory nachuchał ten Smog;))))


  27 pojadę do krk. ;))))))))) wciąfgnę tego smoga w nozdrza;))))

  OdpowiedzUsuń
 9. Mimo wszystko wybrałabym się kiedyś do Krakowa...Pozdrawiam Cię:)
  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz. To inspiruje! :-*

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...